Biografie

Kapela vznikla v létě 1993 po rozpadu kapel exkrement a dekadent. Naším vzorem se stala tvrdá muzika (death, thrash, metal, hc, grind). Za čtyři roky se vystřídali postupně čtyři basáci a dva kytaristi. Za tu dobu jsme odehráli pár koncertu a s Boříkem, který obsluhoval basu, jsme nahráli první tři dema (a mim…atd..).

V roce 1997 došlo ke změně na postu basisty a od té doby hrajeme ve stejném složení: Jarda (bicí), Jindra (kytara, zpěv) a Semínko (basa, zpěv). Za téměř 12 let existence nahrála kapela 4 dema (A miminko je na světě, Sexuální patologický aggressor, demo '97, Žužlání klitoristu zdechlé narkomanky). Obě známější dema vyšla u Shiny Prod. a 4 roky jsme se schovávali pod křidly této rozvíjející se firmy.

Od roku 2000 se nevedlo takřka nic, až za pomoci rozvíjejícího se lokálního vydavatelství vyšlo "nulté" album 2002, v prosinci 2002 u Cecek Records. Kapela také odehrála nespočet koncertů po celém Československu, za které děkujem zmámým lidem, kapelám, fanouškům a jiným příznivcům tvrdé muziky.

A zvláštní poděkování patří ženám za věčnou inspiraci…

Modified: 2.2.2005 23:29:34